Wielkanoc w górach

Święta Wielkiej Nocy jak żadne inne kojarzą się z odbudowaniem i budzącą się do życia naturą. Śmierć zostaje pokonana, a cały świat budzi się wraz z tą wygraną. Idealnie zaznać tego idzie spędzając Wielkanoc w górach. Pięknie ośnieżone szczyty wyższych formacji i czyste wzniesienia mniejszych górek, leśne łąki przyozdobione pierwszymi kolorowymi kwiatami, trel ptaków, czyste, świeże powietrze, silne, gorące słońce, usuwające ostatnie resztki zimy.


Do tego regionalne potrawy, obcowanie z folklorem i pogodne fety. Bezsprzecznie, Wielkanoc w górach to doskonała sposobność do spędzenia niezapomnianego czasu z bliskimi.

Święta Wielkanocne w górach

Wielkanoc w górach co rok jest raz za razem bardziej popularna, przeto wypad wskazane jest zarezerwować już dziś, żeby mieć pewność, że trafimy na fascynującą propozycję. Spędzanie Wielkanocy w górach jest coraz bardziej popularne i dlatego warto zarezerwować obecność jak najszybciej. Do selekcji mamy kilkanaście różnorakich ofert różniących się od siebie lokalizacją, długością turnusu i trybem organizacji, czy oferowanymi atrakcjami. Gigantycznej frajdy zawżdy daje poznawanie miejscowych potraw i zwyczajów. Dzięki nim odkryć idzie nieznane dotychczas formaty Świąt Wielkanocnych. U stóp prześlicznych Bieszczad w każdej wiośnie natura gra bajeczny występ odnowy. Cudowne przedstawienie odnowy jest przede wszystkim widoczne w Bieszczadach. Nic więc nadzwyczajnego, że na Wielkanoc do ośrodka Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przybywa więcej gości. Pełna oferta pobytu w Wielkanoc tym roku dostępna jest na stronie https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Oprócz kwaterunku w malowniczo położonym ośrodku wysokiego standardu, Zielona Polana oferuje co niemiara atrakcji towarzyszących. Pokaźne degustacje i spotkania z lokalnym folklorem czy wycieczka w góry z doświadczonym przewodnikiem i wzajemne biesiadowanie podadzą pamiętnych wspomnień. Odetchnięcie w saunie, wycieczki rowerowe czy turniej na korcie do tenisa odprężą i dadzą pozytywnych wrażeń.

Dwa pakiety

Zielona Polana dostarcza 2 zestawy pobytu na Wielkanoc w w tym roku. Czterodniowy będzie bardzo dobry dla osób, jakie Wielkanoc w górach chcą spędzić po raz pierwszy. Pięciodniowy pakiet VIP pozwoli do cna rozsmakować się w urodach Świąt Zmartwychwstania spędzonych na granicy Bieszczad.