Ochraniaj predyspozycje własnego dzieciaka

Mój pierworodny jest niesłychanie zdolny. Od dawna absorbował się grami zespołowymi, ale popularna noga stała się dla niego pasją. Mknie nader zręcznie w czasie gry, a na dodatek wydaje się mieć dobre oko więc po wielokroć prowadzi piłkę do bramki. Radowaliśmy się, że wyróżnia go własne hobby, lecz zarazem zdawaliśmy sobie sprawę, że należy tego bakcyla bezustannie rozwijać. Zarzucony zadatek sportowy to wielka klęska. Nawet mentor wychowania fizycznego zwrócił uwagę na to, że Paweł wyśmienicie praktykuje piłkę nożną stąd można syna przekazać do sportowej ekipy. Polecił nam spojrzenie na witrynę concept4soccerpoland.com, dlatego że jednostka Concept 4 Soccer prowadzi skauting piłkarski. To rodzaj analizy w ciągu meczu, w konsekwencji czego małoletni zdolny napastnik posiada okazję aby być zwerbowanym do profesjonalnej drużyny futbolowej. Zdawaliśmy sobie sprawę, iż mecze monitoruje skaut piłkarski a następnie wybiera najlepszych reprezentantów. Mój syn wyśmienicie zdołałby się w tego rodzaju badaniu pokazać, dlatego postanowiliśmy iść na skauting. Instytucja oferująca skauting piłkarski okazała się najbardziej atrakcyjną, jaka inwestuje w nieletnich zawodników jak i również oferuje im szansę współpracowania z najlepszymi futbolistami w Polsce lub za granicą.

Wysłaliśmy naszego synka na szkolenie piłkarskie

Skauting realizowany był na odrębnie zorganizowanym treningu w Polsce przez firmę Concept 4 Soccer. Poza tym Concept 4 Soccer organizuje tanie obozy piłkarskie, tym samym nie wydaliśmy wiele za szkolenie piłkarskie. Na stronie internetowej fajne obozy piłkarskie mieliśmy sposobność przeczytać w jaki sposób planowane będą etapy szkolenia w piłce nożnej oraz sprawdziliśmy załogę pracowników. Wszyscy zatrudnieni w instytucji wydawali się kompetentni oraz współdziałają z wieloma ośrodkami sportowymi. Mój synuś wyleciał na obozy piłkarskie , które trwały 5 dni do Portugalii. Został pozytywnie zanalizowany przez skauta i w rezultacie tego jest zwerbowany do ekipy europejskiej klasy dla małoletnich napastników.

Szkolenia piłkarskie to przesłanka do późniejszego awansu

Zdaliśmy sobie sprawę jak znaczące okazuje się delegowanie naszego dziecka na sukcesywne szkolenia piłkarskie. Wobec tego ostatnio również pojechał do Niemczech i grał z zawodową ekipą. Niedługo wyrusza na nowy trening a tam dobrnie na dodatkowe etapy szkolenia w piłce nożnej. Jesteśmy przekonani, że może to być najdogodniejsza alternatywa natomiast mój synek będzie mógł się doskonalić. Wydaje się ogromnie uradowany i co więcej nieraz wyrażał wdzięczność za to, że ustanowiliśmy o jego przyszłości.